| Raul123r a întrebat:

Heei! Am o problema. Astăzi la școală am făcut Secret Santa. Am extras prin bilețele și am picat cu Doamna Diriginta. Nu știu ce sa îi fac cadou. Ma gândesc ca la diriginta trebuie ceva mai special. Orice cadou îi fac trebuie sa fie cu lucruri de Craciun. Va rog, spuneți niște idei!

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Bună Raul! O broșă cu tematică de Crăciun ar reprezenta un cadou elegant și rafinat. De asemenea, dacă e vorba de tematică de Crăciun există pe net afaceri handmade cu căni personalizate la comandă. O carte ar reprezenta un cadou perfect, poate una după care s-a făcut și un film de Crăciun pe Netflix. Alt cadou la care mă pot gândi sunt șosetele pufoase cu model de acadea de Crăciun. La Pepco în colecția actuală de Crăciun se găsesc cele mai simpatice căni cu picioare de spiriduș de Crăciun. Din nou, fiind femeie cred că ar aprecia o lumânare parfumată cu arome specifice iernii.

| Raul123r explică (pentru Sunshine123):

Îți mulțumesc mult! Mi-ai dat niște idei superbe!

| Sunshine123 a răspuns (pentru Raul123r):

Cu mare drag!

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O carte, dedicata de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Stie mama ta ce sa cumpere, ca ea o cunoaste pe diriginat, noi nu.

| sierra1 a răspuns:

Din start, e STRÂMB!
Cum dreak să-i faci tu cadouri direi tale? Și ea ție...

| Raul123r explică (pentru sierra1):

E Secret Santa! Fiecare extragem câte un bilețel! Eu o am pe ea, dar asta nu înseamnă că mă are și ea pe mine!

| sierra1 a răspuns (pentru Raul123r):

Asta am ințeles, ce nu e de ințeles e faza aia cu plocoane/daruri la profă

Răspuns utilizator avertizat
| Alina0124 a răspuns:

Glob de sticla care are în interior ceva ca zăpada, un brăduț de jucărie sau un mos crăciun care cântă, un fular, mănuși. În perioada asta sunt tot felul de chestionare pe la magazine, nu trebuie sa fie ceva sofisticat.

| JonnyCocalar a răspuns:

Ciocolata kinder.