| spyke321 a întrebat:

Buna TPU
Cum este cest telefon iPhone 4? As vrea sa-mi chizitionez acest telefon si as vrea sa stiu cate ceva despre el.
Cat tine bateria daca stau pe net, ma joc pe telefon etc?
In general cat timp tine bteria daca nu fac nimic pe el?
Vreau raspunsuri serioase va rog.
Multumesc. O zi frumoasa tuturor.

Răspuns Câştigător
| Jerrry a răspuns:

Buna! Eu am avut iphone 3, ca telefoane sunt foarte bune, insa la baterie nu! Bateria te tine o zi daca il folosesti mult asa, iar daca nu il folosesti prea tare te tine o zi si putin din urmatoarea zi...Asta din cauza ca are f multe aplicatiibatting eyelashes Eu una te sfatuiesc sa iti iei sunt foarte bune chiar daca nu tine bateria mai mult de o zihappy

3 răspunsuri:
| WhiteMoth a răspuns:

IPhone-urile sunt supraevaluate. Iti sugerez sa iti iei un Samsung Galaxy.

| TeamLana a răspuns:

Daca nu faci nimic pe el... te tine minim 2 zile. Daca te joci, suni, stai pe net, etc. O zi...
Nu sunt sigur. Mama are unul...
Fundita? puppy dog eyes

| eliot a răspuns:

Buna! I-phone 4 e un pic mai mare ca I-phone 3 si stii ca la I-phone 3 este rotunjit la margini, ei bine I-phone 4 este patratos si poti alege intre culorile alb sau negru ..si acest telefon este foarrte performant...dar pretul este cam piperat smug