| Valentina_Elena_1998 a întrebat:

Buna TPU de curand mi-am cumparat un tricou in dungi albe si negre si cand l-am spalat am pus clor in el si dungile negre s-au decolorat cum fac sa fie din nou negre

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum. Mergi și cumpără ți altul, dar tu nu ai știut că clorul decolorează?

| oliviaaa a răspuns:

Da, cum au mai spus si ceilalti inca nu s-a inventat asa raspuns la asa o intrebare

| sNoWbloW a răspuns:

Nu poti sa mai faci nimic!

| rastadoll a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i mai faci...

| XxRawrXx a răspuns:

Vopseste cu negru tricoul laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| TipaMov a răspuns:

Draga mea, stii? nu prea ai ce sa-i mai faci este decolorat, tu nu stiai? Poti sa te duci sa-ti iei altul exact ca ala.winkingFunda!:*