| KirigayaKirito a întrebat:

E prima data cand comand produse de la yves rocher si am cateva nelamuriri.Maine doresc sa trimit o comanda prin posta, ca sa achizitionez cateva produse.Brosura este gen plic, adica inauntru are comanda, cateva informatii despre mine si deasupra, la exterior datele postale, destinatia si locul de timbru.Mai trebuie sa pun plic? Adica daca nu pun orice imi poate vedea informatile dinauntru(nu ca i-ar interesa, dar mi se pare ciudat). Am o comanda peste 25 de lei, hm.asta inseamna ca o sa primesc setul de 3 produse Vanity bayader?:X, multumesc mult.Cateva sfaturi mi-ar prinde bine!

Răspuns Câştigător
| bibi4v a răspuns:

Nu pui plic ci lipesti unde scrie ca se lipeste. ii trebuie timbru. nu stiu ce oferte au ei inauntru dar daca bifezi acolo ca ai comanda de nu stiu cat si sa iti trimita si acele produse le primesti. cam in 10 zile lucratoare sa te duci la posta cu bani (produse +pret posta daca trebuie sa o platesti) dupa el si sa spui ca e colet de la yves rocher. eu am facut de mai multe ori comanda si trimit tot, mai ales cadourile. si produsele sunt foarte faine. succes.

| KirigayaKirito explică (pentru bibi4v):

Multumesc mult :*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LadyAdda a răspuns:

Pui foaia pe care ai facut comanda in plicul primit. trebuie sa cumperi timbru.cat despre comanda nu stiu eu am alta diferita deci nu stiu ce sa iti zic.