| EleNa97 a întrebat:

As vrea sa comand niste produse de la Yves Rocher, imi puteti spune daca primesc si cadoul pentru o comanda rapida chiar daca comand prin posta sau ca sa il primesc trebuie sa fac comanda telefonic?

Răspuns Câştigător
| MariaO a răspuns:

Aaaa, am inteles, nu, este suficient sa faci comanda e 49 de lei, si vei primi toate cadourile. Cu mare draghappy

4 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Primesti cadoul indiferent daca comanzi telefonic sau prin posta. Daca nu ai mai comandat, deci nu esti client vechi, taxele postale la primirea coletului sunt gratuite, iar codoul il primesti pentru orice comanda, indiferent de suma.

| EleNa97 explică (pentru MariaO):

Iar cele trei cadouri le primesc la comanda de minim 49 lei?

| MariaO a răspuns (pentru EleNa97):

Nu Stiu exact, dar trebuie sa scrie :"pentru o comanda de 49 lei primiti..." sau "pentru o comanda de 79 de lei, primiti...". Nu am de unde sa iti spun, nu stiu din ce catalog comanzi.

| LadyAdda a răspuns:

Te uiti sa indeplinesti cerintele care le cer si trimiti comanda prin posta nu e neaparat nevoie sa o faci telefonic.