| NeedYouNow a întrebat:

vreau sa comand niste produse la yves rocher..si azi am primit catalogul,iar la sfarsitul catalogului am primit un plic unde bifez ce produse doresc, apoi sa le expediez inapoi scrisoarea.intrebarea mea este:trebuie neaparat sa le trimit scrisoarea cu produse, sau pot da comanda online?

6 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Mama mea a primit catalogul si a comandat prin telefonwinking Spui numele adresa si ce date iti mai cer cei de acolo si primesti coletul la posta in maxim 7-10 zile happy

| NeedYouNow explică (pentru FaithGaga):

Dar online nu merge?

| FaithGaga a răspuns (pentru NeedYouNow):

Nu stiu daca merge online, nu am incercat. Dar probabil ca scrie pe catalog modurile in care poti sa comanzi produsele.

| Dyana1603 a răspuns:

Si eu mi-am comandat dar nu prin posta. Poti si prin telefon, dar nu stiu daca poti pe Internet (probabil, nu am incercat).

| NeedYouNow explică (pentru Dyana1603):

Tu ai comandat prin telefon?

| Dali15 a răspuns:

E mai bine sa suni deoarece comanda ta va ajunge mai repede dar asa pana ajunge plicul la ei dureaza cateva zile in + ( cu posta noastra) P.S: sunt foarte bune produsele.