| M3_5032 a întrebat:

Buna TPU.Eu vreau sa imi cumpar o bicicleta intre 400-550 lei si vreau sa aiba pinioane si schimbat-or de viteze ce marca credeti ca trebuie sa imi iau pentru ca imi place f mult DHS? dau fundita plizzz...

Răspuns Câştigător
| stelar99 a răspuns:

Sunt de acord cu tine, daca tie iti place DHS pe asta sa ti-o iei. Si eu am DHS si o am de 7-8 ani si inca merge foarte bine! Deci eu iti recomand DHS, fiindca e foarte buna! Succes la ales happy

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ba cretinilor nu mai scrieti "schimbat-or"

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu am o bicicleta Italiana Shimano si pot spune ca e cea mai buna!

| dada2012 a răspuns:

Mai daca doresti foarte mult aia cumparo cred ca merita