| Anda_7264 a întrebat:

Buna TPU...

Vreau sa imi cumpar o bicicleta si nu stiu de care... Vreau sa fie una de cross, cu schimbat-oare shimano, frane bune(la marca), pinioane shimano, schimbat-or de spate shimano si suspensie fata-spate dar sa nu treaca peste 7 milioane. Cel mai bun raspuns funda... Vreau bicicleta sa fie de baiat pentru ca am pus aceasta intrebare pe TPU pentru un prieten.Multumesc mult:*

1 răspuns:
| xFire a răspuns:

Decathlon seria H zic eu ca e o alegere cu amortizor central