| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
In sfârșit am primit hainele de la bershka, dar s-a făcut o greșeală, cred eu...
Am comandat o pereche de jeanși, numărul 40 dar mi-au trimis numărul 34. Cum trebuie sa acționez? Pot schimba doar jeanșii având in vedere ca am cumpărat mai multe haine? Magazinul e cam departe...
Funda!

Răspuns Câştigător
| Raluca199427 a răspuns:

Poti schimba ce vrei tu big grin. Ori in magazinul Bershka ori retur la jeansi

| Canndii a răspuns (pentru Raluca199427):

Prefer la magazin, nu am răbdare sa mai aștept încă o săptămâna rolling on the floor)

| Raluca199427 a răspuns (pentru Canndii):

Se poate

| suntserios a răspuns (pentru Canndii):

Pai in intrebare zici ca nu vrei la magazin, in raspuns zici ca vrei la magazin

| Canndii a răspuns (pentru suntserios):

Nu prea sunt hotărât, am spus ca magazinul e departe, in celalalt oraș (nu sunt nici in România). Dar decât sa aștept o săptămâna sa ajungă și sa se întoarcă din Spania, mai bine plătesc 10€ la circular și merg in celalalt oraș, la magazin.