| becka133 a întrebat:

TPU! In ziua de " Black Friday " magazinele precum Stradivarius, Bershka sau Humanic au si ele reduceri? Asta vriam sa stiu. Funda + Voturi :* happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Nu cred.
Dar uite lista cu magazinele romaneste care au reduceri de Black Friday:
http://www.preturisoc.info/......re-si.html

| brandsfashion a răspuns:

Uite aici magazinele care au online oferte de Black Friday, magzinele care intrebi tu sint si preferatele mele, azi ma duc prin Mall Baneasa si voi reveni cu informatii "proaspete" de pe teren happy

| staysmart a răspuns:

Http://freshstyle.ro/fashion-black-friday/149 aici e lista de reduceri pe fashion, mii de produse. Imi place ca au si reduceri la branduri mari nu numai la no name.