| Denisa1234568 a întrebat:

Buna TPU ma intrebam daca ma puteti sfatui cu niste idei de cadou pentru un copil de 8 ani si pentru un prieten (baiat)? Multumesc FUNDA

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru copil mereu poti darui o hainuta, o jucarie si dulciuri.
Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original! Si costa doar 5 dolari.
Toate cele bune!