| yo99 a întrebat:

Buna TPU
Imi puteti da si mie niste idei de cadou. Trebuie sa ii fac un cadou la un coleg (un baiat) si nu stiu ce sa ii fac cadou. Va rog sa ma ajutati cu niste idei.

3 răspunsuri:
| alialinu75 a răspuns:

Poti sa-ii iei ceva ce ii place sau poti sa te interesezi de la colegi ce ar dori.De asemenea trebuie sa ii iei ceva util sau amuzant sa nu uite prea curand cadoul primit laughing

| ioaannaa a răspuns:

Si mie mi-a cazut baiat..Eu i-am luat un fular circular si niste bomboane buune.
Poti sa ii iei o gramada de lucruri: manusi, esarfa, un tricou (un tricou personalizat, de exemplu, nu e foarte scump si poate fi un cadou chiar excelent daca ii pui un mesaj sau o imagine amuzanta), decoratiuni pentru Craciun, o cana, o minge, un joc pentru pc, cd cu film, chiar o carte daca e genul de persoana care pare interesata de asa ceva.
Succes!

| ForzaReal a răspuns:

Am o idee. Si mie mi-a cazut la scoala acelasi lucru sa dau un cadou unui baiat.In pauza '' Ba ce sa fac ce sa-i iau'' si mi-a venit idee.O minge frate.Eu asta ii dau colegului meu o minge de fotbal puma(daica-i place basket minge de basket, daca-i place handbal minge de handba, daca-i place volei minge de volei si tot asa)Sper ca te-am ajuta.NU UITA, O MINGE happyhappyhappyhappy