| Aliiiin a întrebat:

ma numesc alin si as vrea de craciun sa ii fac cadou lui tata ceva. ajutati-ma cu un cadou un sfat.Si tata Ii plac tricourile polo.Sa ii iau unul? ajutati-ma fundita la cel mai bun raspuns!

18 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna Alyn,
Dupa parerea mea cea mai buna alegere, in materie de cadouri, este un obiect ce place celui care il primeste, asa ca raspunsul il stiai si ti l-ai dat singur, sigur poti sa-i daruiesti tricoul. Vad ca esti si un om prevazator si respecti proverbul cu carul si sania. Numai bine!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Mai ai timp [ aproape jumate de an! ]. Daca ii place acel tricou. Cumpara-l. Ii ma poti cumpara si ceva [ in armonia craciunului ]. Cum ar fi: o cutie care canta; un bradut mic de craciun; chestii ca sa fie legate de craciun happy. EU spun sa nu te grabesti! Pana la craciu mai e. sa vezi ce lucruri speciafice lui o sa gasesti dupa 1 decembrie! Dar daca vrei ceva sa nu fie legat de sarbatoare. Cumapa-i tricoul! Ai grija sa nu fie ceva ce sa iasa in evidenta, mai asteapta cateva luni

| elena5stefania a răspuns:

Eu i-am facut tatalui meu un ceas foarte frumos si chiar ia placut...cred ca este o alegere buna sau un parfum

| T30D0RA a răspuns:

Da, tricoul este bun.
Daca vrei altceva, ii poti lua un pulover (totusi o sa fie iarna) sau o camasa.
Gandeste-te ce i-ar placea! Vorbeste si cu mama ta sa vezi ce zice.

happy

| T30D0RA a răspuns:

Ahh, ziceai ca ii plac tricourile acelea polo, dar nu cumva are unul?
Daca totusi are unul, ai putea sa ii iei tot un tricou polo, dar mai special, mai frumos.

happy

| tina20 a răspuns:

Totusi, tricou iarna? daca ii place, ar trebui sa ii face cadou unul acum. nu trebuie sa avem o ocazie speciala ca sa facem cadouri persoanelor dragi. de Craciun il poti surprinde cu un pulovar in tendintze ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un maiou alb

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna Alyn! Cred ca cel mai reusit cadou, ar fi acela pe care i l-ai alege tu. Tu stii cel mai bine ce-i place si ce nu, dar iti recomand un parfum bun, un ceas(daca stii ca poarta) sau cum ai spus si tu, un tricou. Orice i-ai cumpara sunt sigura ca-l va multumi.Bafta!:*

| Aliiiin explică:

Multumesc de raspunsuri!

| Aliiiin explică:

Nu stiu sa-i iau altceva sau un tricou sau poate un pulover sau ceva pentru masina? oricum vreau sa ma pregatesc

| Aliiiin explică:

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri!

| Aliiiin explică:

Bine punctat tina

| Aliiiin explică:

Buna idee elena dar nu prea poarta ceasuri

| Aliiiin explică:

Mersi de sfaturi

| Aliiiin explică:

Sa-i iau un telefon Nokia 5230?

| belutzaa a răspuns:

Daca ii plac acele tricouri, bineinteles ca i-ar placea daca i-ai face unul cadou. De preferat, gaseste unul care sa iasa putin in evidenta, ceva mai special. Succes.

| anapatras a răspuns:

Pana la Craciun mai este timp. laughing Dar daca ii plac acele tricouri, ar trebui sa-i cumperi unul. Sau ai putea sa mai astepti, poate pune ochii pe altceva.

| AnuTzYk@ a răspuns:

Deci! pina la Craciun mai estewinking...ai putea sa ii iei si un tricou. dar poti sa te gandesti si la altceva. Ceva ce nu a mai primit pina acum, si poate ii place! Iti urez bafta!:*