| Aliiiin a întrebat:

ma numesc alin si as vrea sa-i fac un cadou lui tata un telefon.Eu ma gandeam la un nokia 5230 dar si multe alte telefoane. Vreo parere, Niste modele pentru ca ziua tatalui meu are ziua pe 25. Va rog! Fundisha!

4 răspunsuri:
| ihaterain a răspuns:

Cauta pe www.emag.ro
au o varietate foarte mare de produse si sunt la preturi bune;)

| Aliiiin explică:

Mersi elly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Tatal meu are Nokia 2303 clasic si e super bun oricum. Camera 3. 2 mp, card memorie inclus 1GB, radio fm, mp3 player. Sper ca te-am ajutat! La multi ani tatalui tau!happy

| Misashi a răspuns:

Daca ai bani, poti lua un Samsung Corby. Eu il am si e foarte bun. M-a impresionat cum arata si Nokia 2. 330. Sper ca ti-am fost de ajutor! Samsung Corby e cel mai nou si mai performant...