| NoWay55 a întrebat:

Salutari! As vrea si eu o idee de cadou de Craciun pentru o prietena. Face gimnastica de performanta si ii plac lucrurile simple... Nu prea stiu ce i-as puteas darui. Cel mai bun raspuns primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Daca zici ca ii plac lucrurile simple, de Craciun pentru ea ca si cadou ai putea alege dintr-o diversitate de chestii.
Ai putea sa ii faci cadou o haina de aceea gen casual dar croita manual popular, sunt la moda si foarte simple, pretil e cam 200 lei dar poti gasi si mai ieftin. Poti sa ii i-ei chiar si o esarfa frumoasa,dar sa fie ceva mai special ca comertul e plin de fake-uri. Poti sa ii i-ei un glob mare pictat manual,sunt foarte frumoase si gasesti la targurile de Craciun,sau poti cumpara ceva specific Craciunului,gen un ren sau un mos asa ca figurina din lem,ori ceva casuta cu un design specific ierni unde daca aprinde o lumanare, pe intuneric se vede mirific.
Daca ai si alte intrebari sau mai esti nedumerita, poate imi zici cateva lucruri sau pasiuni, te pot ajuta si mai tare astfel cu un sfat, sunt aici pe TPU sau skype (check private message ) happy
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Poate ceva finut de genul http://bit.ly/1N3PuxH care sa-i ramana amintire