| αnny a întrebat:

Buna TPU...Maine merg la cumparaturi sa-mi cumpar o pereche de cizme, dar nu sunt hotarta ce model sa aiba...Imi puteti da niste exemple? Fundits'a

3 răspunsuri:
| mihai19d a răspuns:

Buna! Completeaza in formularul asta http://www.top-oferte.com/cere-oferta/ detalii despre ele si iti vor trimite oferte si o sa ai de unde sa alegi;)

| Ioona a răspuns:

Heiismug iti poti lua o Pereche de Uggsmug Sau O Perechee de bocancii ca vin bine la o pereche de blugii sau colanti. Mai sunt si cizmulitele acelea pana la genunchi, merg la orcehappy (depinde de culaoree:X) Sper ca te'am ajutat. Fundita? puppy dog eyes