| Maniax a întrebat:

Merg maine la cumparaturi. ce haine sa imi cumpar?
sunt baiat si am 13 ani

Răspuns Câştigător
| KyssOana a răspuns:

Blugi adidasi camasa fainahappy alti blugi laughing ios nebuna dupa hainelaughing uite id ul meu iti spun eu ce sa asorteziwinking oana_95@yahoo.com

3 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Ce iti place, normal. nu sunt eu in stare sa iti spun cu ce sa te imbraci.Ce te caracterizeaza cel mai bine.

| DaNaDoT a răspuns:

Paii...depinde de stilul tau...Eu daca as fi baiat[sunt fata si am aceeasi varsta]mi-as lua o pereche de skateri, niste blugi un tricou xxl chestii din astea. Sper ca te-am ajutat.O zi buna!

| iulian92 a răspuns:

Ce-ti place laughing