| 4andrea567 a întrebat:

Bună TPU!
Nu de mult am dat o comanda pe un site și va trebui sa-mi fie livrat prin cargus.
Problema este ca eu am încercat sa le spun ca să-mi aduca coletul pana la ora 13.40, pentru ca după aceea voi fi plecat de acasă pana la 20.30.
Ieri m-au contactat ca să-mi dea coletul, însă eu nu eram acasă la momentul respectiv (15.55)
Cum as putea sa fac ca să primesc coletul?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dai telefon curierului care te-a contactat si stabilesti impreuna cand- si unde sa-ti predea coletul.

| darrio2007 a răspuns:

Curierul are si alte colete de livrat. nu esti tu mai special, ca sa iti vina la o anumita ora. Ia legatura cu el.