| 9mmChris a întrebat:

Trebuia sa primesc o comanda de la cargus astazi dar nu a putut intra in posesia mea, o sa incerce si maine sa imi aduca coletul sau ar trebui sa sun?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa suni si sa stabilesti cand vei putea primi coletul.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca nu te-au sunat, înseamnă că nu au fost pe la tine să îți livreze comanda încă.
Dar dacă te au înștiințat, ar fi bine sa-i suni, poate se întoarce curierul și îți aduce coletul.Incearca.
Bafta!

| 9mmChris explică (pentru Hyperion7):

M au sunat, dar nu am fost acasa, si nu stiu daca o sa incerce si maine

| Hyperion7 a răspuns (pentru 9mmChris):

Pai daca nu ți-au zis, insistă tu