| mugurelpetru a întrebat:

nu prea am experienta in black friday, daca ar fi sa faceti o estimare a urmatoarelor reduceri, cam cat credeti ca ar ajunge un Samsung s6 /s6 edge sau un Samsung s7/ s7 edge

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Adauga si tu 2-300 de lei la pretul de acum si vei afla pretul de black friday.

In Romania nu exista cu adevarat reduceri de black friday, iar cine are rabdare sa urmareasca preturile va observa ca acestea cresc enorm cu 1-2 luni inainte, ca in black friday sa fie scazute cu n%, desi pretul redus este mai mare decat cel initial. Plus ca la noi exista in fiecare saptamana un magazin cu "black friday". Cred ca media galaxy are acum...

| WaterDrop a răspuns:

Imposibil de aproximat asa ceva, mai ales atat de departe fata de Black Friday pentru ca pretul normal va mai scadea pana atunci iar atunci reducerile pot fi intr 5 % si 75 %. Imposibil sa fie facut vreun calcul de acum.

| mugurelpetru explică (pentru WaterDrop):

Dar pe baza aniilor trecuti ar putea sa se face o estimare, cel putin orientativa