| Wiking5 a întrebat:

ce parere aveti care telefon sa-l cumpar Samsung galaxy s6 sau Samsung galaxy s6 edge?
Are rost sa astept pana la black friday o fie ceva reduceri la telefoane?

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Nu are rost, de black friday nu sunt reduceri asa spectaculoase decat la unele produse. S6 edge e 2000 lei acum pe eMAG.

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Nu are rost sa mai astepti o luna pentru o reducere de 100-200 lei.

Iti recomand sa cumperi S6 Edge 32 GB de pe eMAG http://profitshare.ro/l/2870450, este la un pret mic avand in vedere raportul calitate-pret.