| adeadeliina a întrebat:

Nu stiu ce ghiozdan sa imi iau. Trec clasa a 10-a. Nu mai vreau geanta, am avut anul trecut. Va rog dati-mi site-uri de unde pot comanda, si sa nu fie foarte scumpe. sa fie gen 100-200 de lei. Vreau un ghiozdan rezistent si dragut. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Mari8804 a răspuns:

Buna, Anna. Dupa parerea mea, ai facut o alegere foarte buna in privinta ghiozdanului. E mult mai practic si dragut un ghiozdan pentru liceu.
Hm?! Iti las un link cu ce am gasit eu pe Google.http://www.magazinbirotica.ro/......olescenti/ Sunt si mai ieftine de 200 de lei. Bafta la scoala!

3 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Iti sugerez ghiozdanasele de piele.sunt foarte dragute si chiar de poarta happy

| madalinfindrihan a răspuns:

Eu am un ghiozdan Adidas un green electric si e bestial

Răspuns utilizator avertizat