| MadaMdm a întrebat:

Eu trec clasa a7a ce sugestii imi dati pentru Ghiozdan(geanta)?

Răspuns Câştigător
| daariana a răspuns:

Si eu trec tot pe a7-a si mi-am comandat de aici : http://www.magazinbirotica.ro/......olescenti/
Sunt super faine, comanda ajunge in 2-3 zile si chiar merita asteptarea :***
Sper ca te-am ajutat. :)

6 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Geanta de pus carti :**.

| Joker11 a răspuns:

Addidas, nike, pumma.

| justroro a răspuns:

Ia-ti un ghiozdan, nu geanta tip postas cau care se tine pe un umar.E mult mai bine pentru coloanata.Alege ceva dragut in ce culoare vrei.Cred ca gasesti in orice supermarket/hipermarket.Bafta la scoala!

| AndyAndreutza a răspuns:

Geanta neagra cu un model in culori tari.