| voidrrx a întrebat:

Bună TPU! Pare știe cineva unde aș mai putea găsi păpuși monster high? Aparent nu se mai fabrică și chiar doresc să îmi iau una, știe cineva vreun site, vă rog?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti la magazine second hand sau pe internet.Iar in iunie se va tine acel targ al copiilor care vand jucarii, ai toate sansele sa gasesti.Nu mai stiu daca fix de Ziua Copilului se tine si daca e valabil pentru toata tara.

| voidrrx explică (pentru dullcat):

Mulțumesc! o să mă trec pe la niște magazine second hand când am timp

1 răspuns: