| xOanax a întrebat:

Ofer funda!... Mi-am comandat ceva de la Black Friday Domo, azinoapte la 2. In cat timp o sa imi vina produsele? poate sa vina si sambata?

5 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Daca te referi la sambata asta, adica maine sigur nu o sa iti vina decat daca magazinul domo este la 100 de metri de tine. Poate pe sambata viitoare o sa ajunga depinde la ce distanta de magazin esti.
Stiu ca cei de la e-mag au spus ca vor face tot posibilul sa livreze toate produsele cumparate pana pe 30 noiembrie, dar la domo nu am citit.

O zi buna.

| xOanax explică (pentru cupydo0n):

De fapt chiar e magazinul aproape. Sunt din Medias...

| cupydo0n a răspuns (pentru xOanax):

Atunci probabil ca o sa iti ajunga repede. Ma gandesc ca nu o sa se apuce de livrat de unde este mai departe, o sa inceapa din zona in care sunt ei. Oricum felicitari pentru ca ai prins ceva. Am intrat acum pe e-mag si am vazut ca jumate din produse sau terminat.

| xOanax explică (pentru cupydo0n):

Daa laughing Pacat, ofertele au fost bune... am stat 3 ore sa pun 4 produse in cos. nici acum nu functioneaza bine siteul.

| mordrok a răspuns:

Depinde de firma de curierat..de expemplu sunt firme gen fan curier care lucreaza si sambata..si depinde si cat de departe esti de zona din care iti expediaza marfawinking