| Miuriel a întrebat:

Sambata e ziua unei prietene si as vrea sa ii cumpar ceva frumos.Nu dispun de o suma foarte mare. Ce as putea sa-i cumpar, dar sa fie ceva frumos si feminin! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| LoveTVD a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum sau o pereche de cercei frumosi sau un ceas... depinde ce ii place si ce stii ca poarta...

| trifescugabriela a răspuns:

Pai cauta la un magazin de decorative! Acolo gasesti multe lucruri placute si potrivite!

| CarmenElenaa a răspuns:

Un parfum, tratamente faciale, un set de cosmetice. big grin

| bybydeny a răspuns:

Ma gandesc sa-i iei o pereche de colanti si un tricou lung...Ar costa c-am 50 lei maxim.

| Alexandra_2603 a răspuns:

Haineaccesibile.blogspot.com