| dd3nyzza a întrebat:

Buna tuturor.Sambata este ziua unei prietene care face 15 ani.Problema ca nu stiu ce as putea sa ai cumpar sau sa ai fac ceva interesant cool facut de mine si as vrea sa fie ceva mare. Vreau cat mai multe idei. Voi ce ati face daca ati fi in locul meu? Fundita pentru cel mai frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...
eu zic doar ce am primit de la un prieten de ziua mea
iei foarte multe cutii una mai mare si restul din ce in ce mai mici... pui ceva greu indeva in fund si impachetezi frumos...si nu e nevoie sa impaketezi decat prima cutie pentru ca celelalte mai mici nici nu vor fi observate, rikm lipestele cat mai bine sa ii dai bata de cap stii si pui ceva mic sinesenificativ in mijloc. precizez ca ce am primit eu au fost 14 cutii ceva pietris si o bombonica pusa in cea mai mica cuea(de telefon), a fost fain chiar daca nu am primit nimic semnificativ de la el asta e cel mai fain cadou p care l.am primit vreodatatongue

2 răspunsuri:
| Satana a răspuns:

Un gang bang

| KAMYTZU a răspuns:

Hmm pai am eu de vinzare 2 hamsteri ce zici?