| DyannaDya a întrebat:

Stie cineva cum se numesc acesti cercei? http://24.media.tumblr.com/tumblr_maponu0Vwv1rd689zo1_50 0.png
Adica sa aiba chestia aia mai lunga care se prinde de ureche cum are cercelul din stanga.Mai mult ma intereseaza cum se numesc dar daca stiti si magazine online sau din Bv de unde ii pot cumpara puteti sa imi ziceti. Multumeesc!

2 răspunsuri:
| food23 a răspuns:

Nu au un nume anume. straight face
[ am si eu o gramada de cercei asa

| esmecat a răspuns:

Uite un site bun: bestial.ro, au cercei de genul, insa putin mai "goth".