| DiaDiana12 a întrebat:

Bună TPU! Stiți cumva unde pot gasi un binder pentru piept? Din cate am auzit nu o sa găsesc in Romania.
Oricum, dacă nu, ce îmi puteți recomanda sa port pentru a părea ca am pieptul "mai mic"?

1 răspuns:
| FreddieM a răspuns:

Gasesti pe ebay cate vrei. De la 10 euro in sus. Fa-ti un cont pe Italia sau UK si pur si simplu pui adresa ta unde vrei sa ajunga. Bine-inteles ca vor fi costuri de expeditie, dar poti reusi daca-ti doresti neaparat. Iti sugerez o idee. La cautari scrie,, FTM chest binder'' si-ti da exact produsul pe care il doresti.
Pa