| LolitaDraguta a întrebat:

TPU! Unde pot gasi un binder pentru sani? Stiu ca exista in alte tari, dar ma intereseaza doar din Romania, deci va rog nu-mi dati un link pentru ebay sau ceva. Are rolul de a strange sanii si de a face pieptul celui care-l poarta complet plat.
Daca nu stiti nimic de genul asta, ce alte alternative am pentru a-mi ascunde complet sanii?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Buna, nu se gaseste in Romania ceea ce cauti tu (stiu exact ce este si cu ce se mananca). Alte alternative care sa fie sigure pentru sanatate cu exceptia bustierelor sport nu exista, mai ales daca ai sanii mari. Vezi ca ti-am trimis o cerere de prietenie ca sa vorbim in privat, te pot ajuta.

| Staind a răspuns:

De la irina.