| KatherineP a întrebat:

Stiu ca e cam devreme dar vreau idei de cadouri pentru apropriati. Pentru mama m-am gandit sa iau un parfum. ce parfume mai bune din supermarkete stiti? Si pentru tata nu m-am hotarat inca thinking Vreo idee?

3 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Parfumurile nu se fac cadou,decît dacă ştii ce parfum folosea persoana în cauză.Nu se face cadou un parfum,pînă nu-l încerci pe pielea subiectului,pentru.că dacă se întîmplă ca parfumul să nu se combine cu pielea lui(ei), dă un miros urît, creează dizgraţie.Lui taty îi poţi face cadou un after shave,butoni,sau ac de cravată.la mami un set de cosmetice, sau o bijuterie(pandantiv, cercei)dintr-un metal preţios. Orientează-te bine ca să nu-ţi pară rău de banii daţi.Ar merge chiar şi piese de vestimentaţie.

| anadolshe a răspuns:

Incearca play boy daca ai plac astea mai dulci

| Mrrx17 a răspuns:

Deci si eu vreau sa ii fac mamei un cadou
ma gandeam la un Bulgari Noir de pe net
iar pentru tata un set Adidas cu gel de dus, spray si parfum