| GRoxana a întrebat:

Vreau sa comand un tricou de la Dragonu AK 47 pentru fete dar nu stiu ce marime este si mi-e frica sa nu fie prea mare/mic.Imi poate da cineva niste detalii? FUNDA :*

3 răspunsuri:
| Emankonovici a răspuns:

Intreaba-i la telefon de unde sa stim noi ce marime porti happy. Pace

| GRoxana explică (pentru Emankonovici):

De fapt nu arata marimea deloc si m-am gandit ca e universal, de asta am intrebatwinking

| andra2003n a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu comanzi de pe internet, ci sa mergi la magazin. Îți poate aduce alta culoare sau alta mărime. Dar dacă nu ai cum poți sa suni și sa întrebi sau dacă porti S la toate bluzele le zici sa Îți aducă S. La bluze nu este la fel ca la pantofi ( sa ai la majoritatea pantofilor 38, la teniși 35, la ghete 40 ). La bluze ai doar o mărime. Cred ca mau bine dai un telefon. Succes! Sper ca te-am ajutat. Funda?!