| Myr3ll1994 a întrebat:

Poate sa imi explice si mie cineva care este treaba cu marimile hainelor? La asta ma refer:Marimi disponibile: S, M, L, XL
Vreau sa imi comand un tricou de pe net si nu stiu ce marime mi se potriveste. p.s am 18 ani, 70 kg, 1, 78m (in caz ca conteaza asta).

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

S ar fi Stramt adica nr 40-43
M -Mediu 44-46
L =Larg 48 50
XL = extra Larg 52-54

| FastAndFurious a răspuns:

Esti la L in mod normal, dar vezi ca la unele site-uri sunt tabele cu dimensiunile tale si corespondenta pe marimi

| lady2in4black a răspuns:

Cred ca ti s-ar potrivi un M sau XL, celelalte sunt marimi mici...