| roxitm a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou unei prietene cu care nu m-am vazut de mult timp. Problema este ca nu stiu ce anume sa ii cumpar. Puteti va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi/idei? PS: vreau sa fie ceva special. Multumec anticipat!

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici un site de tricouri dragute personalizate:http://www.tu.ro/tricouri-p2.html? oameni&pp=30&sb=ordine_cron&sh=asc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să comanzi ceva de aici https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique.

| supermamici a răspuns:

Aici: http://bit.ly/Fun-Gift
transport gratuit indiferent de comanda, daca comanzi online pana maine seara (sa ai insa domiciliul in resedinta de curier fan courier).

Si aici au produse interesante mai ales in gama de cadouri si gadgeturi: http://bit.ly/homeycomb-ro

| andru10best a răspuns:

Eu recomand un tricou alb pe care sa scrii cu markerul ce iti place la ea sau expresii care vi se par amuzante si care reprezinta prietenia voastra.
Eu am facut cadoul asta la cea mai buna prietena si i-a placut atat de mult incat atunci cand a plecat in alta tara sa se mute, a luat tricoul cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxxxxi a răspuns:

O poza veche cu voi doua intr-o rama superba
Un set de cosmetice
O jucarie de plus amuzanta, dar simbolistica prieteniei voastre
Un tricou pentru tine si unul pentru ea cu semnificatii de prietenie
O mini excursie pentru voi doua
Un tort superb
O pereche de cercei sau un lantisor
Un parfum cu tenta dulce

| Roxana6277 a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un cd cu trupa ei preferata, poti sa faci un colaj de poze cu tine si cu ea (eu am facut pe un carton in forma de stea), un tricou insciptionat cu ceva semnificativ numai pentru voi, o agenda personalizata cu lucruri/expresii care va plac, o husa pentru telefon personlizata (orice lucru pe care il poti personaliza). Sper ca te-am ajutatwinking

| mirciu1234 a răspuns:

Iai o poza cu voi doua sau poti sa faci un montaj cu poze pe o muzica melancolca. Poti sai dai uninstrument(chitara fluier etc).

| Otils a răspuns:

Http://moshymoshy.net/11-idei-de-cadouri-pentru-prietena-ta-cea-mai-buna/ uite aici un site foarte vintage si chic de unde te poti inspira si daca te gandesti sa ii cumperi un tricou de aici ei cele mai haioase tricouri www.letrico.ro Bafta!

| ItzZiBitzZi a răspuns:

Paaai... Ii poti pune o poza cu voi doua intr-o rama draguta. happy Un tricou cu poza voastra si un mesaj. O cana cu o poza si un mesaj. Sau ceva facut de tine! Un parfum ( iti trebuie o trusa speciala, eu am dar nu stiu tu ). Altceva nu prea stiu... Picteaza-i ceva si pune-l in rama! Rama o poti dcora sau face chiar tu! =3 Mie sincer mi-ar placea! pup :*

| gabi1992 a răspuns:

Poti sa incerci si pe http://www.catryoshka.ro au o gramada de accesorii simpatice