| MihaelaMadalina997 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un nou telefon, nu conteaza marca numai sa fie cu tastatura qwerty am avut tot felul de telefoane cu touchscreen, cu sina, cu clapita etc. Ideea e ca nu vreau sa fie mai scump de 6 milioane.
Ma ajutati?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand galaxy young

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1bplEQh

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| MihaelaMadalina997 explică (pentru stroedaniel13):

Telefonul asta il am acum, nu vreau tastatura qwerty sa fie incorporata in telefon adica sa fie exact asa cu butoane sa apas pe ele nu touchscreen