| AnaMaria101 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un tricou cu Superman, dar nu gasesc nicaieri. Nu vreau sa mi-l fac eu, asa ca dati-mi niste site-uri de pe care il pot comanda.
P.S. As prefera sa fie pe albastru si poate marimea xs.
Funda!

5 răspunsuri:
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Incearca acest site -> http://bit.ly/11mS50R

Nu sunt sigur daca gasesti, dar sunt o multime de alte tricouri personalizate funny la cele mai mici preturi.

| Lovee18 a răspuns:

Nu stiu... daca spuneai de haine de fete stiam dar in acest domeniu nu m-am informat.

| AnaMaria101 explică (pentru Lovee18):

Sunt fata straight face, credeam ca iti dadeai seama dupa nume

| Lovee18 a răspuns (pentru AnaMaria101):

Pai si daca esti fata de ce te-ar interesa acest gen de haine? ...scuze nu m-am uitat la nume :*

| AnaMaria101 explică (pentru Lovee18):

De ce nu m-ar interesa? Ma imbrac cu ce vreau, si cand eram mica imi placea foarte mult Superman, ai vreo problema cu asta?