| Mikys99 a întrebat:

vreau sa imi iau un iphone 4 cu 250 euro, nu imi pot permite un telefon mai scump, voiam sa cer parerea voastra, sa il cumpar sa nu, sau mai bine un android, precizez ca iphone imi place foarte mult.

Răspuns Câştigător
| andreea7214 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie, tu ceri opinii nu un raspuns. De exemplu eu cu siguranta mi-as lua un HTC One, mi se pare cel mai bun telefon la ora actuala. Daca iti place iphone si ai si banii da-i bataie.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ce vrei tu, sunt banii tai, aici ai sa primesti 1000 de pareri diferite

| firstboy a răspuns:

Este alegerea ta, nu a mea, dar eu prefer android din punct de vedere al procesorului si sistemului de operare dar si ifone are un ecran de toata splendoarea, eu zic ifone, daca iti place ia-til

Răspuns utilizator avertizat
| ScootyPeter a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung Galaxy S3 Mini la 750-850 lei de pe tocmai.ro sau site-uri de genul acesta.Alb,negru,albastru...Ce culoare doresti! Bafta la cautat! happy
Daca tie iti plac Iphone-urile cumpara-ti Iphone. Spuneam un S3 mini deoarece are mult mai multe setari interesante. Iphone-ul nici macar n-are bluetooth.Bine are doar cu alte telefoane Iphone.Acum nu te descurajez.Ti-am dat parerea mea!
Bikeru1...

| Mikys99 explică (pentru ScootyPeter):

Mersi mult. pina la urma am luat iphone 4 si eu super imi place mult! Mersi pentri sfat :*

| ScootyPeter a răspuns (pentru Mikys99):

Spor la butonat!