| JohnFKen a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi iau un iphone si in descrierea produsului zice ca e codat orange. ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| CanDy4Alecsa a răspuns:

Codat Orange : adica poti pune pe el numai cartela de Orange tongue. Funda? happy

| JohnFKen explică (pentru CanDy4Alecsa):

Desi speram sa nu fie asa meriti funda.
mersi mult

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristianCristian322 a răspuns:

Inseamna ca acel telefon accepta doar cartele de Orange introduse in el.iar ca sa mearga si altele:cosmote, Vodafone, frog trebuie sa platesti foarte multi bani la un GSM Service funditaA?

| anonimul112 a răspuns:

Daca este codat Orange inseamna ca nu o sa-ti mearga cartela orange.bafta! funda?happy

| Ucele a răspuns:

Codat Orange:adica ca nu poti sati bagi cartela de cosmote sau de Vodafone pe el mere numa pe Orange big grin