| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU vreau sa mi achizitionez prima mea arma de tip airsoft. M-am uitat pe forumuri si am decis ca voi lua una pe baza de co2 fara recul. Ce model pentru incepatori mi-ati romanda pana in suma de 450-500 de lei?

2 răspunsuri:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu cunosc decât pistoale la suma ăsta de bani, restul sunt multai scumpe (1000+). În principiu pistoalele nu sunt foarte diferite. Succes!

| EmilTraian95 explică (pentru Anonim9114562123):

Nu ar strica daca mi-ai da doua 3 exemple as prefera ceva full metal daca este pentru ca am inteles ca sunt multe care au acel orificiu unde se ataseaza capsula de co2 din plastic si nu rezista.
Te rog da-mi doua trei exemple de modele fiabile cu care as putea sa incep