| PaulSeby91 a întrebat:

Buna tuturor, am mare nevoie de ajutor, stie cineva un loc sau site de unde poti sa dai comanda pentru o jucarie de plus personalizata? Ma refer la o jucarie de plus facuta de la 0 pentru ca am cautat sa vad daca nu gasesc in magazine si din pacate nu am gasit si presupun ca doar la comanda se poate. Vreau sa ii fac cadou unei fete la care tin enorm de mult si daca ma poate ajuta cineva i-as fi extrem de recunoscator din adancul sufletului.

Răspuns Câştigător
| Bindea_Ana_1982 a răspuns:

Buna, eu am un atelier pentru personalizari. Imi poti scrie mai in detaliu ce iti doresti, poti vedea si o multime de idei frumoase pe pagina atelierului:
https://www.facebook.com/coketele

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Incearca sa suni la cei de la www.tricouart.ro
Eu am luat si jucarii de al ei chiar daca nu le au expuse pe site. Vorbeste cu ei si o sa iti tirmita poze pe email cu jucariile. :)

| PaulSeby91 explică (pentru ombladon112):

Nu ai inteles intrebarea mea, site-ul este cu lucruri personalizate pe tricouri sau jucarii deja fabricate, ca sa intelegi mai bine eu caut un loc de unde pot cumpara/comanda o jucarie de plus sub forma animalului Pou de la jocul de pe telefon si nu cred ca gasesti decat daca vorbesti cu cineva sa il faca special pentru tine.