| AlexandruV993 a întrebat:

Buna tuturor!
Am o intrebare in legatura cu o camera web care cumparat-o cu vreo 4 luni in urma( termenul de returnare e de 6 luni ). Pot sa o returnez daca de exemplu imi lipseste o chestie de carton si o folie in care statea un component? Sau trebuie sa am chestia aia de carton si folia?
Cutia, camera si cablul nu au nimic. Doar vreau sa stiu daca mai sunt returnabile fara folie si chestia aia de carton.

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Sunt returnabile si fara acele cartoane ce au ca scop sustinerea produsului. Tot ce conteaza aici este produsul in sine cu accesoriile cerute. Ar fi o idiotenie sa nu-ti accepte produsul care este in stare foarte buna in urma lipsei unei folii si carton...

Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| AlexandruV993 explică (pentru Surtulecs):

Mersi foarte mult! laughing)
Foarte rapid raspunsul.

| Surtulecs a răspuns (pentru AlexandruV993):

Norocul dumneavoastra ca v-am vazut intrebarea fix cand am accesat recenziile.winking O seara frumoasa sa aveti!

| alex04041982 a răspuns:

Nu conteaza ambalazele.o poti returna 100%.eu lucrez lacservice de tel.