| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,la produsele achizitionate de pe eMAG am drept de returnare de 30 de zile nu? Care e procedura? Ii sun inainte si astept curierul? Trebuie sa platesc drumul sau sa platesc ceva? O sa am nevoie si de cutia produsului ca sa il returnez nu?

1 răspuns:
| August99 a răspuns:

Deci. nu trebuie sa fi luat nicio eticheta jos de pe produs. cutia trebuie sa o ai. ii contactezi si le spui ca vrei sa returnezi produsul, ei vor trimite curierul. nu trebuie sa platesti curierul, doar vine ia pachetul si pleaca... dar cred ca o sa-ti scada putin din pret daca vrei banii inapoi.