| XoneX a întrebat:

As dori sa cumpar gablonturi si cosmetice, la preturi mici in seturi! Daca stiti un site, sau chiar sunteti distribuitori! Astept, funda! Va rog raspunsuri.....multumesc!

3 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Poti intri pe facebook, la pagina Bijuterii PinkQueen. Am comandat de la ei si sunt ok!

| AndreeaAndre29 a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant Avon! In brosura sunt multe accesorii la un pret bun si sunt si frmuoase! Ma poti suna la 0720764022 sa vorbim! Stabilim cand sa ne intalnim ca sa iti aduc brosura si vedem ce vrei sa comanzi! La telefon vorbim detalii!