| IonY1713 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung galaxy y si Samsung galaxy i5500? Merita sa iau un telefon cu sistem de operare Bada?

4 răspunsuri:
| RobyRob15 a răspuns:

Depinde ce vrei tu! Eu mi-am luat de curand un Samsung galaxy mini este foarte avantajos si foarte bun are Anddroid! Dintre cele doua as alege y e mult mai bun si parca are si o forma mai frumoasa! Funda?

| TeyMar a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Y GT-S5360 si sunt foarte multumit de el.

| ellyna a răspuns:

Eu una iti recomand Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102..Eu am acest telefon si sunt foarte multumita de elhappy..are sistem de operare Android si primesti un mini-card SD cand il cumperi happy

| MeGaSura a răspuns:

Eu as alege i5500 ca are camera destul de mare memorie buna e micut bun rezistent spun ca e rezistent ca am si eu unul si l-am busit de o gramada de ori si nu are nici o zgarietura funda?