| mircea22 a întrebat:

Buna tuturor. Ce înseamnă expediere refuzată? Pentru un colet. Deci nu am refuzat eu coletul. Pe Cargus curier, așa îmi arată. Coletul a ajuns la Zalău la ora 9, și la ora 10 și ceva, expediere refuzată.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil ca pachetul sa fii fost compromis (spart, stricat, desigilat, rupt) si atunci curierul are voie sa refuze sa-l primeasca.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu ești expeditorul?

| mircea22 explică (pentru sierra1):

Nu. Eu sunt destinatarul

| sierra1 a răspuns (pentru mircea22):

Sună-i să vorbești DIRECT cu ei

| ItachiUchiha69 a răspuns:

Sună la Cargus și spune-le problema.
Trebuie sa ai conformarea ep email de la site-ul după care ai făcut cumpărăturile.
https://www.cargus.ro/
Sper sa te ajute!