| LifeIsHard a întrebat:

uite am fost la Afi Palace si am intrat intr-un magazin bestial! am vazut o jacheta superba si nu aveam pre multi bani la mine! am venit a 2 zi si nu mai stiam magazinul! plzzzzzzzzzzzzz ajutati-ma! daca stiti magazinul spuneti-mil! plzz! FUNDA:

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Da mai multe detalii referitoare la model, culoare, pret si ce mai avea la vanzare acel magazin.

| LifeIsHard explică:

Pai era o jacheta alba de piele scurtuza cu floricele oe mana dreapta floricele mov, pe mana stanga floricele galbene si pe spare sun flori roz! si in faca e o fata de pisica bej spre verde stii?! si era pretul 5 milioana 8 sute 65. si eu aveam 4 milioana stii. stiu ca era magazinul l-a etajul 2 si era pe dreapta. Dar sunt o gramada pe dreapta! si nu mai stiu cum se numea! nustu! funda biencush daca stii magazinul! :,) happy happy