| DanielDanny a întrebat:

S-a mai întamplat cuiva sa comande ultimul produs in stoc la eMAG si dupa aceea sa mearga inapoi la produs sa constate ca de fapt mai este unul in stoc dar la pret aproape dublu?

Vreau sa mentionez ca nu mi-a fost trimis produsul cu pret dublu! L-am luat la pretul afisat, doar ca dupa ce l-am luat eu pe ultimu a aparut din nou in stoc cu alt pret!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Este normal.
Pretul afisat se refera la un stoc.
Daca stocul se epuizeaza, atunci urmatorul transport va forma un stoc nou, la care se vor calcula si preturi noi.

1 răspuns:
| Daniel1122222 a răspuns:

Salut, mie unul nu mi-s-a intamplat, am comandat un telefon care era ultimul in stoc si a ajuns cu bine! Ce ți-au facut ei nu este ceva normal!