| HereToHelp123 a întrebat:

Vineri mi-am comandat de pe Cel.ro un telefon,si am primit un mail :In cel mai scurt timp veti primi toate informatiile privind finalizarea comenzii..
Adica,nu am primit mail cum ca ar fi trimisa, sau macar procesata! Si e miercuri deja. Intrebarea mea este: ati mai comandat de pe cel.ro,trimit mail cum ca s-ar fi trimis comanda sau te trezesti cu curierul la usa? Multumesc.

2 răspunsuri:
| vass19 a răspuns:

Si eu mi-am comandat de pe eMAG si era aceeasi poveste, dar primeam e-mail daca comanda s-a procesat si daca se livreaza. Cand ajunge curierul te suna trebuie doar sa astepti, plus ca in zilele de weekend nu lucra.

| vass19 a răspuns:

A venit comanda?