| Tavio a întrebat:

Cine a mai comandat cartea de pe siteul http://www.inaltime.com/
? poate sa imi spuna daca a primit confirmarea comenzii? Pt ca eu am dat comanda completand formularul si a zis acolo ca voi primi un mail sau telefon ca sa confirm, dar au trecut deja 24 de ore si nimic.Credeti ca mi-au trimis cartea?

Răspuns Câştigător
| SufletelMaria a răspuns:

Eu am comandat-o, dar nu am primit-o cum spun ei in cateva zile. am primit-o in aproape 10zilelaughing) Dar merita sa astepti! big grin cu ce am urmat din carte, am reusit sa cresc mai mult de 4 cm big grin intr-oluna jumatebig grin deci rabdarebig grin sau mai trimite-le un mesaj. :*

3 răspunsuri:
| paula45 a răspuns:

Am comandat si eu de pe acest site. te fraieresc si nu iti mai aduc nici o cartewinking.

| RIPJimmy a răspuns:

Inaltime.com nu mai poate fi accesat, site-ul Creșterea În Înălțime™ transferandu-se pe www.inaltimeperfecta.com

| SufletelMaria a răspuns:

Eu am comandat-o, dar nu am primit-o cum spun ei in cateva zile. am primit-o in aproape 10zilelaughing) Dar merita sa astepti! big grin cu ce am urmat din carte, am reusit sa cresc mai mult de 4 cm big grin intr-oluna jumatebig grin deci rabdarebig grin sau mai trimite-le un mesaj. :