| seb9191 a întrebat:

Buna, vineri seara am comandat un iphone 11 de pe altex si nici pana la ora asta nu au facturat macar comanda. Eu marti sau miercuri voi pleca si nu mai pot efectiv s-o preiau si chiar imi trebuie. Imi scrie 'confirmata integral', sunt sanse sa vina maine?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Posibil, noi nu putem sa stim, suna i maine si întreaba i, l ai comandat vineri, ieri a fost simbata inchis, duminică inchis, doar nu crezi ca ei lucreaza in weekend sa ti aduca tie, ei de luni incolo, dar daca stii ca marti pleci de ce ai mai facut comanda la ei? Este interesul tau sa stai acasa sa i astepti, poate til aduce marti, pana vineri il primesti, deci anuleaza alte lucruri si stai acasa ca trebuie sa arati buletinul tau cu cnp ul tau.

| seb9191 explică (pentru CristiDinBucuresti):

La nici o comanda pe care am facut-o pana acum nu mi-a cerut buletinul